Nasze usługi

Tworzone przez nas strony internetowe posiadają nowoczesną szatę graficzną i stylowy wygląd. Zawsze wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i światowe trendy w branży Informatycznej, podczas projektowania i tworzenia stron www. Układ elementów na naszych witrynach internetowych zawsze jest starannie przemyślany tak aby przyciągnąć uwagę jak największej ilości potencjalnych Klientów.

Strona www

Strona dla Ciebie i Twojego biznesu. Przygotujemy stronę internetową indywidualnie pod kątem Twoich potrzeb oraz specyfiki branży. Wdrożymy również rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom Twoich Klientów. Dzięki temu Twoja firmowa witryna przyciągnie większą liczbę internautów zainteresowanych Twoją usługą.

System CMS

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych w oparciu o system WordPress (CMS), który pozwala na samodzielną obsługę i zarządzanie treścią. Dzięki temu będziesz mógł dowolnie zmieniać i aktualizować zawartość strony, w zależności od aktualnych potrzeb.

RWD

Nowoczesna strona internetowa to strona responsywna, która dopasowuje się automatycznie do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana (smartfon, tablet, laptop). Pamiętaj, że coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Posiadając stronę responsywną sprawisz, że Klienci szybko trafią na Twoją stronę i zapoznają się z ofertą.

Google search console

Strona przyjazna wyszukiwarkom. Już na etapie planowania, budowy oraz projektowania strony www zwracamy uwagę na poszczególne elementy oraz strukturę, które wpływają na skuteczność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach. Lepsza widoczność oraz wyższe pozycje to większy ruch na stronie.

Google Analytics

Zarządzaj ruchem na swojej stronie, sprawdzaj skąd pochodzą Twoi Klienci oraz czego szukają w sieci. Stronę internetową uzupełnimy o kod Google Analytics, abyś mógł mieć kontrolę nad stanem swojej strony internetowej lub bloga. Optymalizuj konwersję i zarabiaj więcej siedząc w domu!

Google Adwords

Reklamuj się lokalnie i przyciągaj klientów, oferując produkty, których szukają. Już dziś zacznij korzystać z reklam Google AdWords. Tworzymy profesjonalne oraz skuteczne kampanie reklamowe Google Adwords. Jednoczesne pozycjonowanie strony www wraz ze skuteczą kampanią Google Adwords pozwala uzsykać najlepsze efekty. Sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Serwery TS3

Teamspeak 3 to jeden z najstarszych i najpopularniejszych komunikatorów głosowych wykorzystywany wśród graczy do komunikacji podczas rozgrywek. Oferujemy tanie serwery do 5k slotów, niskie pingi, własną subdomenę oraz domenę oraz pełną ochronę DDoS z fizycznym firewallem.

Serwery Mumble

Najlepsze serwery Mumble na świecie! Najbardziej zaawansowane technologie, doskonałe wsparcie, najlepsza jakość. Nie wahaj się! Szybkie płatności, natychmiastowa aktywacja. Już za kilkanaście sekund możesz być właścicielem jednego z naszych serwerów!

Serwer FTP

Miejsce pod Twoją stronę, bloga czy forum internetowe. Żadnych reklam, własna domena lub subdomena, stała pomoc, ochrona DDoS, firewall, dostęp z każdego miejsca przez program (np. Filezilla) lub stronę z adresem ftp. Na Twoje potrzeby oferujemy aż 5 GB do dyspozycji i 2 Tb transferu.

Wordpress

WordPress jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności. WordPress jest zarówno wolny (od słowa „wolność”), jak i darmowy. Prościej rzecz ujmując, WordPress jest tym, czego używasz, kiedy chcesz pracować, korzystając z oprogramowania blogowego zamiast z nim walczyć.

Joomla

Joomla! to program do łatwego tworzenia i obsługi dynamicznych witryn www. Jeśli zamierzasz stworzyć lub zlecić wykonanie swojej strony internetowej, to Joomla! jest właśnie dla Ciebie.

MySQL

Serwer MySQL dostępny jest dla wszystkich popularnych platform systemowych i różnorakich architektur procesorów. Jest dostępny także w wersji źródłowej, co umożliwia skompilowanie go dla dowolnej innej platformy.

Chmura

Na dobry początek dostajesz 50 GB miejsca na dane w Teamspeakmedia Cloud za 15 pln miesięcznie. Możesz przechowywać zdjęcia, dokumenty, projekty, rysunki, nagrania, filmy – co tylko zechcesz. Wszystko szyfrowane!

Darmowa poczta

Darmowa poczta w domenie teamspeakmedia.pl; Brak limitu miejsca, dostęp przez www, telefon czy kllient pocztowy. Protokół IMAP/SMTP chroniony w ssl. BEZ REKLAM!

Poczta dla firm

Poczta dla firm zabezpieczona przed DDoS przez firewall fizyzny. Wszystko szyfrowane, Ty decydujesz o ilości kont i przydziale miejsca. Załączniki 100MB, antyvirus, antyspam w standardzie.

Kontakt

Szybki i wygodny sposób, na kontakt z nami.

Mapa dojazdu

Adres

os. Staszica 8/6

Wielkopolska

64-510 Wronki

Telefon

+48 660596111

pozostań w kontakcie

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać od nas newsletter.

Chcę otrzymywać na e-mail newsletter Teamspeakmedia. Zapisując się na Newsletter akceptuję regulamin Teamspeakmedia.pl i wyrażam zgodę na otrzymywanie z Teamspeakmedia.pl lub od jego partnerów e-maili z informacjami handlowymi.